Terug van weggeweest!

Na eventjes wat stilte is het zo ver, Het vriend-familie toernooi komt er weer aan! De tijd vliegt voorbij, het zaalseizoen is voorbij en wij beginnen binnenkort aan de laatste buitenwedstrijden. Dus bel alle vriendjes en vriendinnetjes maar op en vraag ook zeker broers, zussen, neven & nichtjes want iedereen is welkom!! De datum zal 23 juni 2024 worden.

Om je in te schrijven is het wel handig om al een team te hebben met vrienden, vriendinnen & familie! Als je dat nog niet hebt, geen zorgen! Er is nog tijd dus zoek lekker een team bij elkaar en schrijf je daarna in.

Om de dag gezellig af te sluiten organiseren we ook een BBQ, dit brengt wel kosten mee van 10,- p.p. voor de volwassenen (14+ 😉) en voor kinderen onder de 14 bedraagt het 5,- p.p. Zoals jullie van ons kennen is dit een volledig verzorgde barbecue + 1 gratis consumptiebon!!

Het onderstaande formulier dient door één iemand uit het team ingevuld te worden!

Betaallink volwassenen (14+) voor iedereen die mee eet!
https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=kWb_fktAR0WDdamCO6qTfA

Betaallink kinderen (14-) voor iedereen die mee eet!
https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=EFKTbkdvS4u-CTJUA9HSrg